Tip na pracovní web: HitPráce.cz

25. 5. 2020 | Petra Němcová
Rubrika: WWW, Tipy | Doba čtení: 1 minuta

Hledání práce díky internetu nikdy nebylo snazší. Portál HitPrace.cz však umožňuje ještě větší zjednodušení. Všechny pracovní nabídky na jednom místě. Rozčleněny podle místa, kde chcete práci vykonávat a dokonce od různých zdrojů. Od agentur, přes internetové portály až po jednotlivé zaměstnavatele, kteří mají možnost vložit své inzeráty zdarma.

zdroj: pixabay.com
zdroj: pixabay.com

Mám zájem o práci. Jak mi může HitPráce pomoci?

HitPrace.cz nabízí souhrn všech pracovních nabídek. Cílem je usnadnit lidem hledání zaměstnání nebo brigády. Veškeré inzeráty se pak dají řadit podle místa, kde chcete práci vykonávat. Svoji vysněnou pozici samozřejmě nemusíte hledat jen pomocí lokality. Můžete hledat i podle názvu pozice nebo zaměření. Můžete si nastavit i takzvaného hlídacího psa. Co to znamená v praxi? Zadáte lokalitu a svůj email. Jakmile se na webu objeví inzerát, který bude splňovat vaše požadavky, přijde vám upozornění na vámi zvolenou emailovou adresu. 

Jsem zaměstnavatel a hledám do týmu posilu

I pro vás je portál HitPrace.cz určen. Zdarma si na stránkách vytvoříte firemní účet a pak také zdarma můžete vložit inzerát a dát tak lidem vědět, že ve vašem podniku sháníte zaměstnance na určitou pozici. Dále máte pod dohledem veškerá zobrazení vašich inzerátů a odpovědi na ně. Každý týden máte možnost dozvědět se z newsletterů novinky z oblasti HR. Pokud jste si ochotni za inzerát i připlatit, nabízí stránka bonusy navíc. Jeden z nich je například zvýraznění inzerátu uchazečům z vámi zvolené lokality. 

Proč hledat zrovna na HitPráce?

Na celé stránce se nachází přes 111 tisíc inzerátů a celá komunita se stále rozrůstá. Naleznete zde inzeráty jak od zaměstnavatelů, ale i to nejlepší z různých webových portálů či od různých agentur. Nabídka je opravdu rozmanitá. Od pozice svatebního fotografa mluvícího korejsky, přes údržbáře až po učitelku českého jazyka na střední škole. Další výhodou je, že web obsahuje informace a kontakty na různé úřady práce.

TIP REDAKCE:

brigády Praha a práce Praha

A když práci nehledám?

To vůbec nevadí. I vy si na webu najdete to své. Spravují ještě navíc vlastní magazín, který je plný zajímavých článků. Dočtete se zde například jak rozlišit seriózní nabídky práce od těch nedůvěryhodných nebo tipy na lepší pracovní návyky. Nemusíte se ani bát, že si na stránkách nebudete vědět rady. A pokud by se i tak stalo, je vám k dispozici okénko, kam můžete svůj dotaz napsat a lidé z HitPráce vám co nejdříve odpoví.

DOPORUČUJEME TAKÉ:

informace o bydlení

PR

Na podobné téma

TIP NA WEB: Jobspin.cz

TIP NA KNIHU: Umíme to s konfliktem

TIP NA KNIHU: Myšlenkové mapy v byznysu

TIP NA KNIHU: E-mailová etiketa