Studentka měla příležitost prostřít stůl před kamerou

"Studentka čtvrtého ročníku Ekonomicko-správní fakulty MU Kristína Babíková dostala šanci vyzkoušet si, jaké to je stát v primáckém pořadu Prostřeno před kamerou. Původně sice přihlásila svoji spolubydlící, ale nakonec výzvu přijala sama. Jak dopadl její boj, jste mohli sledovat v pátek 10. února. Nejmladší účastnice kuchařsko-hostitelské show čelila soutěžícím z Brna, ve finále zvítězila a odnesla si zajímavou odměnu.

Studentka čtvrtého ročníku Ekonomicko-správní fakulty MU Kristína Babíková dostala šanci vyzkoušet si, jaké to je stát v primáckém pořadu Prostřeno před kamerou. Původně sice přihlásila svoji spolubydlící, ale nakonec výzvu přijala sama. Jak dopadl její boj, jste mohli sledovat v pátek 10. února. Nejmladší účastnice kuchařsko-hostitelské show čelila soutěžícím z Brna, ve finále zvítězila a odnesla si zajímavou odměnu.

 Každý všední den hostí štáb TV Prima jiná domácnost a diváci tak mohou nahlédnout do kuchyně amatérským kuchařům, kteří soutěží o 40 tisíc korun. Zdali je pro ně „domácí hřiště“ výhodou, nebo naopak, ohodnotí pozvaní hosté bodovým skóre. Minulý pátek pozvala své soupeře ke stolu Slovenka Kristína. Cennou zkušenost už jí nikdo nevezme.

Kde ses naučila vařit?

Nepokládám se za někoho, kdo umí vařit. Moje jídlo však chutná mým přátelům zřejmě proto, že nevařím moc často, a když už se do vaření pustím, tak na to mám náladu, čas a někoho, kdo to přijde ochutnat. Přiznám se, že jako domácí hospodyňka, která musí obstarávat oběd i večeři den co den, bych byla nepoužitelná. Mým nejoblíbenějším pokrmem jsou domácí brynzové halušky.

Proč ses do pořadu Prostřeno přihlásila?

Na tuto relaci jsem se občas dívala s mojí spolubydlící, která si velmi přála v ní účinkovat. Všichni ji už dlouhou dobu ujišťujeme o tom, že nám její jídlo chutná tak jako od nikoho, je skutečně skvělá kuchařka. Přihlásila jsem ji, a když jí poslali potvrzující email o zaregistrování, neváhala a na oplátku zaregistrovala i mě. Nechtěla jsem se zúčastnit, přesto náhodou vybrali právě mě. Následovalo telefonické kolo a potom mě navštívili kvůli natočení krátké vizitky.

Jak probíhalo natáčení?

Točilo se od pondělního rána do pátečního večera a celé mi to teď připadá schizofrenní. Kamera mi vůbec nevadila a nové lidi poznávám ráda. Během natáčení i v pauzách byla atmosféra většinou velmi příjemná. Proti tomu ale působil časový tlak a tak natáčení čelilo velkému stresu. K tomu přispěl také fakt, že se člověk musí neustále kontrolovat nebo být kontrolovaný.

Jaký byl přístup pracovníků z televize?

Televizní štáb byl skvělý. Na jedné straně musím přiznat naprostou profesionalitu a na druhé zase lidský a přátelský přístup k účinkujícím. Navzdory určitým neshodám, které kvůli procesu natáčení nastávaly, nemůžu říct křivého slova.

Ovlivnila účast v pořadu Tvé sny?

Po studiu bych chtěla rozjet vlastní business pod svým jménem. O mém profesním snu bych ale raději pomlčela. V každém případě mi natáčení pořadu v tomto ohledu nezměnilo pohled na věc. Přistupovala jsem k němu jen jako ke zpestření a novému zážitku. Nejsem si ale jistá, že bych to zkusila znovu.

Pořad si můžete prohlédnout v archivu TV Prima.

Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Kde ses naučila vařit?

Na podobné téma

STEP – krok vstříc zkušenostem

Halas – dění na Fakultě sociálních studií očima studentů

Studentská sekce IIPS vám dá rozhled

Komerční i nekomerční kurzy rétoriky a komunikace