Poznejte Jdi pracovat! – vyhlášení výsledků

30. 6. 2014 | Redakce
Rubrika: Soutěže

Portál jdipracovat.cz uspořádal v červnu kvízovou soutěž, v níž soutěžící poznávali personální magazín jdipracovat.cz a také tištěnou brožuru Jdi pracovat! Již známe vítěze!


Správné odpovědi:


1) Jakému oboru se věnuje polárnice a výzkumnice, doktorka Šárka Mašová, se kterou vám nabízíme rozhovor v naší tištěné brožuře?

SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ: PARAZITOLOGIE

Mladá výzkumnice o své profesi říká: „Na mé práci mi vadí snad jen ten pocit, že není lidmi doceně­na. Málokdo si dokáže představit, co dělám, když řeknu, že jsem pa­razitolog. Ale celkově si myslím, že by bylo hezké, kdyby se lidé více zajímali o vědu a byli hrdí ne­jen na sportovce, ale i na objevy a úspěchy vědců.“

Celý rozhovor on-line najdete zde, v brožuře Jdi pracovat!. V ní kromě odpovědi na otázku najdete taky rozhovory s lidmi, kteří se rozhodli tvrdě makat a jít za svým snem. Pokud potřebujete při současné nekonečné přípravě na zkoušky namotivovat, tak si určitě přečtěte o tom, že pracovat na sobě (a občas i trpět) má smysl!
 

2) Na portálu www.jdipracovat.cz najdete mimo jiné sekci Podivné brigády. V ní upozorňujeme na brigády, které vypadají lákavě, ale mají nějaký háček. O jaké podivné brigádě jsme v této sekci psali naposledy?

SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ: VIDEOCHAT
 

Správnou odpověď se dozvíte zde, konkrétně se jednalo o článek Videochat jako (ne)slušný přivýdělek.
 

3) Redakce Jdi pracovat! nabízí všem studentům jedinečnou službu. Facebookové skupiny Jdi pracovat! nabízí alternativu ke klasickým webovým portálům. Přidejte se ke své oborové facebookové skupině a sledujte aktuální a kvalitní pracovní nabídky ve vašem oboru a nebudete litovat. Mimochodem, kolik vlastně oborových facebookových skupin Jdi pracovat! provozuje?

SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ: 8
 

Ověřit si to můžete zde. A v brzké době přidáme další! Máte se na co těšit!

 

 

 

Ceny a výherci:

 

1. cena: USB flash disk 8 GB

Barbora M.

2. cena: 2 poukazy na celodenní vstup do fitka Big1Fitness (Václavská 6, Brno)

Marek P.

3. cena: cestovatelský balíček (cestovní průvodce, šitíčko, cestovní univerzální adaptér a mnoho dalších nezbytností pro cestovatele – na prázdniny jak stvořené!)

Michaela Z.

Ceny do soutěže věnoval portál www.jdipracovat.cz a jeho partneři.
Výherce budeme kontaktovat.
Gratulujeme a ostatním přejeme, ať to vyjde příště!

Na podobné téma

Kopačák z MS ve fotbale od alsamisport.cz

Kurz němčiny za 6 100 korun u Österreich Institut

Cestovní fotoaparát od společnosti PROVEON

Vstupenky do Národního divadla v Brně