Jazykový kurz za 3 000 korun od Jazykové školy Kotlářská

14. 7. 2014 | Redakce
Rubrika: Soutěže

Když chcete cestovat, když chcete najít dobrou práci, když nechcete být prostě o krok pozadu, tak se bez cizích jazyků neobejdete. Proto jsme do naší Velké prázdninové fotosoutěže zařadili dárek od renomované brněnské jazykovky. Jazyková škola Kotlářská nám věnovala dárkový voucher v hodnotě 3 000 Kč.


Co cena obsahuje:

- dárkový poukaz v hodnotě 3 000 Kč na jakýkoli odpolední či večerní kurz dle vlastního výběru ve školním roce 2014/2015.
Poukaz lze i využít i na krátkodobý přípravný kurz před jazykovou zkouškou. Pokud je cena kurzu vyšší, než je na voucheru, funguje jako sleva, takže bude kurz o 3 000 Kč levnější. 
 

Jazyková škola Kotlářská v Brně

JŠ Kotlářská, logo

Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Brno, Kotlářská 9, je tradiční brněnská jazyková škola, která v Brně působí už 65 let. Je zařazena v oficiální síti jazykových škol Ministerstva školství a nabízí kurzy 7 jazyků: angličtina, němčina, francouzština, italština, ruština, španělština a norština. Škola zajišťuje výuku na úrovni A1-C2 podle tzv. Společného referenčního rámce pro jazyky. Přímo v Jazykové škole Kotlářská lze skládat státní zkoušky ze všech jazyků, dále Goethe certifikáty z němčiny, zkoušku z italštiny CILS a španělskou zkoušku DELE. Škola je registračním centrem pro cambridgeské zkoušky.
Studenti do 26 let mají u této jazykové školy slevy. 

Vstup do soutěže

Na podobné téma

Dvě „bible“ o focení od Computer Press

Chytrý telefon od e-shopu CZC.cz

Velká prázdninová fotosoutěž – hlasování

Velká prázdninová fotosoutěž