Cestovní fotoaparát od společnosti PROVEON

18. 7. 2014 | Redakce
Rubrika: Soutěže

Ne nadarmo je jednou z cen naší Velké prázdninové fotosoutěže fotoaparát. Ten nám do soutěže věnovala společnost PROVEON, která poskytuje brigády a zaměstnání v oblasti telemarketingu. Společně jsme vybrali zařízení, které ocení studenti i cestovatelé, díky skvělým vlastnostem a skladným rozměrům.

Co cena obsahuje:

- kompaktní fotoaparát Nikon COOLPIX S6500

Tento příruční fotoaparát značky Nikon patří v současnosti mezi nejoblíbenější zařízení ve své třídě. A to zejména díky kovovému tělu, velké možnosti přiblížení (12x optický zoom) či wi-fi připojení, díky němuž můžete sdílet hned fotografie on-line. Díky přijatelné „skladné“ velikosti se skvěle hodí k pořizování fotografií při cestování, je také velmi oblíbený u studentů, kteří ho snadno schovají ve svém školním batohu. Ne nadarmo dal výrobce fotoaparátu podtitul Štíhlý a elegantní fotoaparát se zoomem a možností sdílení“.

Proveon

Společnost Proveon je brněnským poskytovatelem dlouhodobých brigád či práce na HPP pro studenty a absolventy v oblasti telemarketingu a zákaznických služeb. Nabízí pracovní pozice na zákaznické lince pro mobilní operátory či pojišťovny. Na portálu www.karieraproveon.cz se o práci v této společnosti dozvíte více. Proveon o sobě mimo jiné říká: „Jsme je profesionálním poskytovatelem služeb v oblasti telemarketingu a zákaznického servisu již od roku 2006. Prostřednictvím telefonních operátorů komunikujeme se zákazníky našich klientů a staráme se o jejich spokojenost. Dlouhodobě se specializujeme na obory pojišťovnictví a telekomunikace, kterým rozumíme nejlépe, a umíme tak našim klientům nabídnout ten nejlepší servis.“

Na podobné téma

Dvě „bible“ o focení od Computer Press

Vstupenky do Národního divadla v Brně

Poznejte Jdi pracovat! – vyhlášení výsledků

Chytrý telefon od e-shopu CZC.cz