PERSONÁLNÍ AGENTURY v Brně

Personální agentury nejsou jen spojníky mezi uchazeči a zaměstnavateli, které vám pomohou s hledáním práce. Mnoho z nich poskytuje i další dodatečné služby jako jsou Assessment centra, Development centra či outplacement.

0968 headhunter 1 morguefilePersonální agentury spojují dva typy jejich klientů - uchazeče o zaměstnání a firmy, které tyto uchazeče shánějí. Firmám ulehčují práci a sami jim vyberou toho nejlepšího kandidáta. Uchazečům zase pomáhají najít tu pravou pozici na základě jejich odbornosti a zkušeností. Mnoho personálních agentur pak nabízí dodatečné služby, které mohou při výběru té pravé pomoci. Zde je soupis třinácti nejvýznamnějších, které najdete v Brně. Řadíme abecedně.

 • ADDECO působí na trhu v Česku již od roku 1992 a zastřešuje velké množství poboček po celé republice. Mimo jiné usiluje i o profesní i mimoprofesní rozvoj uchazečů a agenturních zaměstnanců. V průběhu roku zaměstnává téměř 3 000 agenturních zaměstnanců, ročně nalezne vhodné zaměstnání pro více než 1 000 uchazečů. Denně pak pomůže více než 100 klientům. 
  Web: www.adecco.cz
  Pobočka: Brno, Pekárenská 6
 • Advantage Consulting – Tato agentura existuje na personálním trhu více než 10 let. Každý rok najde práci více než 1 700 uchazečům. Slouží i jako zprostředkovatel vašeho životopisu těm, kteří pracovní místa nabízejí. 
  Web: www.acjobs.cz
  Pobočka: Brno, Orlí 36 
 • ANEX personální agentura působí na trhu práce již 13 let. Specializuje se nejen na vyhledávání pracovníků, ale také na pracovní a psychologické poradenství, personální audity a Assessment/Development Centra. 
  Web: anexperson.cz
  Pobočka: Brno, Holandská 2/4 (Office Centre Spielberk)  
 • APROFES je personální agentura, která je na trhu již sedmnáctým rokem. Klientům z řad firem poskytuje podporu jak v náboru, tak i v dalších oblastech personální práce jako je například psychologické testování uchazečů. Poskytuje také profesní poradenství, personální audity, psychologické vyšetření řidičů, průzkumy spokojenosti, externí personality pro malé firmy nebo outplacement. 
  Web: www.aprofes.cz

  Pobočka: Brno, Příkop 2a

 • Grafton Recruitment má v Česku 14 poboček a je součástí mezinárodní korporace se zastoupením v 7 zemích.  Uchazeči u této agentury mohou najít nejen zaměstnání na HPP, ale také brigádu při studiu. Jako přidanou hodnotu agentura nabízí aplikaci CV generátor na svém webu. Stejně tak je užitečnou funkcí test jazykových znalostí.
  Web: www.grafton.cz
  Pobočka: Brno, Benešova 14/16

 • INDEX NOŠLUS je česko-slovenská pracovně-personální společnost, jejímž prvotním záměrem byla nabídka nové formy pracovní síly - pracovního potenciálu studentů. Postupným vývojem se z tohoto záměru vyprofilovala personální služba - brigádnický servis, který v současnosti využívá více jak 5 000 společností v Česku a více jak 1 600 slovenských společností. Od roku 2000 agentura rozšířila nabízené služby o vyhledávání a výběr pracovníků do trvalých pracovních poměrů a o personální leasing. Dnes poskytuje komplexní personální služby v 21 českých městech na 25 pobočkách a 14 slovenských městech na 17 slovenských pobočkách.

  Web: www.indexnoslus.cz
  Pobočka: Brno, Nové sady 28

0968 headhunter 1 morguefile

 • JOB LEADER CZECH je ryze česká společnost s mnohaletou praxí v personalistice a poradenství ve hledávání vhodných pracovníků. Na jejich webových stránkách najdete stovky pracovních pozic a pro firmy taktéž jejich personalisté nabízejí vyhledání toho nejvhodnějšího kandidáta.

  Web: jobleader.cz
  Pobočka: Brno, Benešova 628/12

 • ManMark se specializuje na profese spjaté s managementem, ekonomií, logistikou, administrativou, bankovnictvím a dalšími obchodně-administrativními činnostmi. Pod značkou ManMark fungují v Česku personální kanceláře 20 let. A stále se zřizují nové franchisy. 
  Web: www.manmark.cz
  Pobočka: Brno, Křenová 59

 • Manpower nabízí kompletní pokrytí zaměstnaneckého a obchodního cyklu. V Česku se Manpower každý měsíc stará o personální a mzdovou agendu pro 8500 zaměstnanců, které konzultanti vyhledali a umístili ke klientům. V roce 2011 disponovala 25 pobočkami a podařilo se ji najít 19 000 spolupracovníků pro 1200 jejich klientů.

  Web: www.manpower.cz
  Pobočky: Brno, Panská 6(Dělnické a operátorské pozice, průmysl, logistika, brigády); Brno, Tř. Nové sady - PERM OFFICE (Administrativní a obchodní pozice, střední management, finance, IT/Telco, technické pozice) + EXPERIS (Vyhledávání specialistů IT, Engineering, Finance)

 • PERSPEKTIVA CZ je personální agentura specializovaná na vyhledávání zaměstnanců v oblasti informačních technologií a telekomunikaci. Společnost byla založena v roce 1996 s cílem poskytovat komplexní personální služby vysokého standardu se specializací na výběr kvalifikovaných pracovníků pro obor IT.

  Web: www.perspektiva.eu (www.ITjobs.cz)
  Pobočka: Brno, Bašty 8

 • Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Každý den Randstad celosvětově zaměstnává téměř 600 000 agenturních zaměstnanců. V Česku působí téměř 20 let a nabízí široké spektrum služeb v oblasti agenturního zaměstnávání a výběru pracovníků na stálé pracovní úvazky, stejně tak jako v oblasti personálního poradenství.
  Web:  www.randstad.cz

  Pobočka: Brno, Bašty 2

 • Sodat se vyplatí vyhledat zejména tehdy, když student hledá krátkodobý přivýdělek. Tato personální agentura s dlouhodobou historií se totiž zaměřuje především krátkodobou pracovní výpomoc, tzv. temporary help. Její doménou je outsourcing, kterým Sodat pokrývá mezery v pracovních týmech firem. 
  Web: www.sodat.cz
  Pobočka: Brno, Zelný trh 12

 • Trenkwalder je mezinárodní pracovní a personální agentura, spojující 70 000 zaměstnanců s 15 000 zaměstnavateli ze všech hospodářských odvětví v 19 zemích na 300 místech. Na českém trhu působí již od roku 1991 a nabízí klientům komplexní personální služby s důrazem na vyhledávání a výběr zaměstnanců, jejich dočasné přidělení a služby péče o zaměstnance a jejich rozvoj. Pro firmy sdružuje více než 50 000 kandidátů z Česka a další tisíce z ostatních zemí.

  Web: www.trenkwalder.com/cz
  Pobočka: Brno, Úvoz 84

Na podobné téma

Pracovní veletrhy z tepla domova

FACEBOOKOVÉ SKUPINY podle oborů

TELEVIZNÍ POŘADY s personální tematikou

PRÁVNÍ PŘEDPISY z personální oblasti