Kurz němčiny za 6 100 korun u Österreich Institut

17. 7. 2014 | Redakce
Rubrika: Soutěže

Jazykový kurz němčiny dozajista ocení nejen studenti, kteří se chystají vycestovat, ale i čerství absolventi, kteří při vstupu na trh práce potřebují zdokonalit své jazykové kompetence. Proto nám do Velké prázdninové fotosoutěže věnoval Österreich Institut kurz 60 hodin všeobecné němčiny v hodnotě 6 100 Kč.

Co cena obsahuje:

- jazykový kurz němčiny v hodnotě 6 100 Kč v Österreich Institut

Jedná se o kurz všeobecné němčiny, úroveň výherce a tím pádem i výběr kurzu zjistí pracovníci institutu vstupním testem a rozhovorem. Kurz obsahuje 60 výukových hodin němčiny a zajistí posun o půl úrovně výš. Můžete si vybrat i lekce pro úplné začátečníky, Österreich Institut má kurzy od úrovně A1 Evropského referenčního rámce.
 

Österreich Institut v Brně

Už od roku 2001 je Österreich Institut specialista na němčinu v Brně. Každoročně proto Österreich Institut Brno uvítá více jak 1100 lidí ve svých 140 kurzech němčiny. Nabízí kurzy němčiny různé intenzity, a navíc pro všechny věkové a jazykové úrovně. Nejmladší účastnici kurzu ÖEI jsou 4 roky, nejstarší účastník má 88 let. Lektoři disponují kompetencí rodilých mluvčích a mají bohaté zkušenosti s výukou němčiny jako cizího jazyka. Instituce sídlí na Moravském náměstí 15 v Brně.

Vstup do soutěže

Na podobné téma

Poznejte Jdi pracovat! – vyhlášení výsledků

Chytrý telefon od e-shopu CZC.cz

Batoh plný věcí na prázdniny od společnosti MANN+HUMMEL

Tablet Samsung Galaxy od personální agentury SODAT