TELEVIZNÍ POŘADY s personální tematikou

6. 2. 2012 | Petra Štorková
Rubrika: Databáze, Rady

Pokud se zajímáte o personální tematiku, nebo dokonce hledáte práci, existuje poměrně dost televizních magazínů, které přibližují pracovní pozice, nebo radí, jak sehnat novou práci. Krom několika pořadů na České televizi, přispěla se svou troškou do mlýna i Prima Family.Tyto pořady jsou: Do práce, Extrémní povolání, Devatero řemesel, Moje místo, Nevzdávej to a Hledám práci. Většinu z nich lzde shlédnout jen v TV archivech.

 

0631 datebaze-tv-poraduPokud se zajímáte o personální tematiku, nebo dokonce hledáte práci, existuje poměrně dost televizních magazínů, které přibližují pracovní pozice, nebo radí, jak sehnat novou práci. Krom několika pořadů na České televizi, přispěla se svou troškou do mlýna i Prima Family.Tyto pořady jsou: Do práce, Extrémní povolání, Devatero řemesel, Moje místo, Nevzdávej to a Hledám práci. Většinu z nich lzde shlédnout jen v TV archivech.

Česká televize: DO PRÁCE

Podtitul pořadu zní: „Hledáte profesi svých snů? Udělejte s námi první krok – poznejte ji zblízka." Magazín tvoří část nazvaná Poradna, Návštěva, Na vlastní kůži a Rada nad zlato.
Vysíláno od 3.1.2012 jednou týdně
web pořadu, archiv

 

Česká televize: EXTRÉMNÍ POVOLÁNÍ

Pořád dává nahlédnout mezi Filmové kaskadéry, Vychovatele v Ústavu sociální péče, Vězeňské dozorce, do Policie ČR, Jaderné elektrárny Temelín, Elitní jednotky HZS, mezi hasiče a záchrannou službu.
Vysíláno od 3. 1. 2012

web pořadu, archiv

 

Česká televize: DEVATERO ŘEMESEL

Pořad přibližuje zajímavou formou řemesla. V každém díle realizační tým navštíví jedno střední odborné učiliště, kam „půjde do učení" populární osobnost.
Vysíláno od 2. 1. 2010 do 17. 12. 2011 jednou týdně

web pořadu, archiv

 

Prima family: MOJE MÍSTO

Moje místo je pořad, který sleduje cestu za vysněnou prací. Televize Prima přichází s novým pořadem, který se řadí do tzv. sociální reality show. Princip pořadu je zhruba o tom, že by se měli přihlásit všichni ti, kteří nemohou najít práci. Tentokrát se nebude soutěžit o nějakou výhru a soupeřit s ostatními účastníky. Aktér pořadu bude bojovat jen sám se sebou.
Vysíláno od 1.10.2011 do 3.12.2011 jednou týdně

web pořadu, archiv

 

Česká televize: NEVZDÁVEJ TO!

Pořad Nevzdávej to! se pokusí pomoci starším lidem s elánem k získání jejich vysněného pracovního místa. A snad povzbudí i ostatní, aby se nenechali odstavit na druhou kolej. Pořad plný pohnutých osudů, dramatických zvratů a životních snů. Kromě jiného se dozvíte i praktické rady od odborníků a zhlédnete rodinnou soutěž o vysněnou profesi.
Vysíláno od 7. 1. 2010 do 1. 7. 2010 jednou týdně

web pořadu, archiv

 

Česká televize: HLEDÁM PRÁCI

Aktivní přístup k rozvoji regionu vám může přinést i novou pracovní příležitost. Magazín nejen pro nezaměstnané.
Vysíláno od 10. 1. 2006 do 27. 10. 2010 jednou týdně

web pořadu, archiv

Na podobné téma

Jak zkrátit životopis – oddíl kurzy a znalosti

Jak projít filtrem u personalisty II: 10 rad, kde získat další plusové body

První zaměstnání mi přinesl pracovní veletrh

Nově: Podpora v nezaměstnanosti pro studenty