Pracovní veletrhy – cesta k budoucímu zaměstnání

Veletrhy pracovních příležitostí jsou zajisté moderním a široce uznávaným způsobem jak přiblížit studenty a absolventy k získání budoucího uplatnění. Zároveň jsou také jednou z nejlepších možností firem jak se prezentovat a dokázat uchazečům o zaměstnání, že oni jsou ti praví, co jim výměnou za jejich kvalitu poskytnou ten nejlepší kariérní rozvoj.


JobChallenge

5. 11. 2014
Richard Adam Gallery (bývalá Wannieck Gallery), Brno
Největší brněnský veletrh pracovních příležitostí přináší širokou nabídku uplatnění v rámci více než šedesáti firem, které zde nabízejí uplatnění studentům a absolventům vysokých škol. Pořadatelem veletrhu je Kariérní centrum Masarykovy univerzity a Poradenská centra Mendelovy univerzity a Vysokého učení technického. Vstup na akci je zdarma. Více informací se dočtete na oficiálních stránkách veletrhu.
 

Career Days

Termín prozatím neznáme
Corinthia Hotel, Praha
Career days veletrh pracovních příležitostí si zakládá především na intenzivním kontaktu s více než dvacítkou zaměstnavatelů a v rámci dvoudenního veletrhu poskytuje kromě setkání v omezeném počtu účastníků s HR manažery také různě zaměřené tréninky a konference. Vstupenka na veletrh stojí 50 Kč a pro setkání a tréninky je nutné se předem zaregistrovat. Pro registraci a další informace navštivte přímo webové stránky Career Days.
 

Profesia Days

22. -23. 10. 2014
Výstaviště PVA EXPO, Praha Letňany
Veletrh Profesia Days přináší svým návštěvníkům nejen setkání s možnými budoucími zaměstnavateli, ale také bohatý doprovodný program, ke kterému patří různé kariérně zaměřené přednášky, workshopy či poradna pro sestavení správného životopisu či motivačního dopisu. Zároveň nabízí různě tematicky zaměřené zóny, kde se můžete dále vzdělávat či si procvičit své jazykové a počítačové znalosti. Pro rodiče je zde připraven i dětský koutek. Vstup na akci je zdarma. Více se dozvíte na stránkách Profesia Days.
 

Jobs Expo

12. – 13. 3. 2015
Výstaviště Praha – Holešovice (Incheba Expo Praha)
Mezinárodní veletrh pořádaný pod záštitou Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a Úřadu práce přináší unikátní možnost setkání zájemců o práci s více než osmdesáti vystavovateli nejen z tuzemska, ale i ze zahraničí. Veletrh také nabízí bohatý doprovodný program, kde se zájemci mohou v rámci seminářů dozvědět něco více o personalistice a způsobu hledání práce, či správné přípravě na pracovní pohovor. V rámci kariérního poradenství se také můžete účastnit individuálních konzultací, kde vám členové Asociace poskytovatelů personálních služeb poradí jak správně připravit motivační dopis a životopis. Souběžně s veletrhem Jobs Expo bude probíhat i mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh Lingua Show 2015. Vstup na oba veletrhy je zdarma a probíhají oba dny od 10 do 18 hodin. Bližší informace naleznete na oficiálních stránkách veletrhu.

 
Pro Job

7. – 8. 12. 2014
Výstaviště Černá louka, Ostrava
Cílem tohoto veletrhu, pořádaného ve slezské metropoli, je nejen nabízet konkrétní pracovní pozice nadaným uchazečům, ale také nabízet kurzy, rekvalifikace a jiné vzdělávací možnosti. Vystavovateli jsou zde především tuzemské i zahraniční firmy, personální agentury ale také rekvalifikační a vzdělávací agentury a dokonce zde bude prezentována i nabídka stáží a stipendií. V rámci veletrhu se také budou pořádat přednášky a semináře na různá témata. Veletrh probíhá v pátek od 9 do 17 hodin a v sobotu pak od 9 do 14. Cena vstupného je zdarma. Pro více informací navštivte oficiální stránky výstaviště.

 

Business days 2014

11. – 12. 11. 2014

Univerzita Tomáše Bati, Zlín
Veletrh pracovních Business days je pořádán Job centrem Univerzity Tomáše Bati a je zaměřen přímo na studenty a absolventy místní univerzity. První den veletrhu je určen pro návštěvníky fakulty managementu a ekonomiky, mediálních komunikací a humanitních studií. Druhý den se pak vystavovatelé budou snažit zaujmout studenty a absolventy fakulty technologické, aplikované informatiky a logistiky a krizového řízení. Vstup je pro účastníky zdarma. Bližší informace naleznete na stránkách univerzity.
 

Educa My Job

16. – 18. 10. 2014
Tipsport Arena, Liberec
Educa My Job je kombinací veletrhu středních a vysokých škol spolu s veletrhem pracovních příležitostí. Mezi firemními vystavovateli je přes čtyřicet firem a v rámci veletrhu proběhne ve čtvrtek 16. 10. i Debata s osobnostmi, které budou účastníkům vyprávět o své cestě na vrchol. Vstupné na tuto Debatu je 100 Kč a výtěžek ze vstupného bude věnován občanskému sdružení BERKAT.  Vstup na samotný veletrh je zdarma. Další informace jako například seznam vystavovatelů naleznete na stránkách veletrhu.

Na podobné téma

FAKULTY vysokých škol v ČR

Pracovní veletrhy z tepla domova

TELEVIZNÍ POŘADY s personální tematikou

PRÁVNÍ PŘEDPISY z personální oblasti