Ples Pedagogické fakulty MU se blíží

"Rok se s rokem sešel a je to tu opět – ples Pedagogické fakulty. A protože je jasné, že zvědavost vám po zveřejnění této zajisté očekávané zprávy nedá spát, pokusíme se zodpovědět pár otázek, které vás zřejmě v této souvislosti napadnou. Nejdůležitější zpráva hned na úvod: ode dneška jsou v prodeji vstupenky na ples. Více už v článku..

Rok se s rokem sešel a je to tu opět – ples Pedagogické fakulty. A protože je jasné, že zvědavost vám po zveřejnění této zajisté očekávané zprávy nedá spát, pokusíme se zodpovědět pár otázek, které vás zřejmě v·této souvislosti napadnou. Nejdůležitější zpráva hned na úvod: ode dneška jsou v prodeji vstupenky na ples. Více už v článku..

 

Kdy a kde?

Očekávat vás budeme 7.3.2012 na starém známém místě, které jsme si všichni pro tuto příležitost oblíbili – v Boby centru v Brně. No a kde taky jinde, když se vás/nás schází vždy tolik, že bychom se ani nikam jinam nenacpali. Přicházet budete moct od 18 hodin, program je plánován od 19 hod.

Za kolik?

Můžeme vás ubezpečit, že prasátko nebudete muset rozbíjet – zřejmě vám bude stačit, když si odpustíte cca:

-          8 káviček v Krmítku;

-          nebo 12 piv;

-          nebo 3,5 meníčka v La Pedě;

-          nebo 7 frťanů;

-          nebo 12 hambáčů od mekáče atd.

Za vstupenku na ples totiž vydáte ze svých poctivě našetřených úspor jen 230,- Kč.

Co vás čeká a nemine?

Možná přijde i… ale ne, kouzelník byl minule, takže toho se tentokrát nedočkáte. Můžete se tedy jako obvykle těšit na Kance paní nadlesní, kteří vám zahrají k tanci i k poslechu, na profesionální tanečníky z Abanica i ze skupiny Mighty Shake, které někteří z vás možná zahlédli na soutěži Česko Slovensko má talent, i na další vystoupení.

Mimořádnou akcí bude dozajista přeměna dvou dívek z rukou kadeřnic a vizážistky přímo na plese. Tedy pokud se nějaké odvážné, které dají všanc své vlasy a tvář, najdou.

No a snad i pro vás bude tou pověstnou třešničkou na plesovém dortu zpěvačka Aneta Langerová, která nám přijde předvést část svého koncertního turné, se kterým se teď představuje v naší republice. Protože plesy běžně nenavštěvuje, o to větší radost máme, že právě na ten náš přijede.

Podle ohlasů některé z vás na minulém plese zaujaly obrázky dětí s mentálním postižením, proto jsme pro vás opět zprostředkovali jejich výstavu, tentokrát prodejní, která přispěje na nákup výtvarných materiálů pro jejich další činnost.

A co tombola?

I přes novelu loterijního zákona, díky které její pořádání značně podražilo, bude, nebojte se. Právě sháníme to, co byste zřejmě chtěli vyhrát. Doufejme, že sponzoři k nám budou i přes neustávající ekonomickou krizi dostatečně štědří, stejně jako tomu bylo v minulých letech. A snad bude i dost lístků, aby se dostalo na všechny, kteří o ně budou mít zájem. Pro příjemnější průběh se pokusíme eliminovat fronty, které po losování stávají na zjištění výhry.

Kde hledat  info?

Klikatelný odkaz na web plesu najdete opět na úvodní stránce PdF MU - http://ples.ped.muni.cz. Pokud budete sledovat místní vysílání na Poříčí 7, i tam se vám dostane dost informací, a pokud váš zrak sklouzne i pod obrazovku, najdete informace i na kukani, ve které sídlí studentští poradci.

No a samozřejmě pečlivě hlídejte i plakáty, které budeme vyvěšovat na všech fakultách – po zkušenostech raději ve dvou fázích, protože se na nástěnkách budou jako obvykle svádět líté boje o místo, takže je víc než pravděpodobné, že plakátky budou rychle strženy, aby byly nahrazeny nějakými jinými, propagujícími daleko zajímavější akce - tedy alespoň z pohledu jejich organizátorů.

Rekapitulace…

…7.3.2012 vás od 19 hod. (vstup je již od 18 hod.) čeká Boby centrum plné zábavy, dárků i darů, hudby a tance, jídla a pití, mužů i žen – prostě všeho, co si od takové akce slibujete.

 

Takže hurá do gala, těšíme se na vás!

Na podobné téma

Nelenošte a běžte za svým snem, povzbuzuje polárnice

„Trpělivost stipendia přináší,“ říká zkušená lovkyně „stýpek“

Jak jsem nahlédla do Personalistiky ze zákulisí

Dobrá vůle na cestách