Konference Glorious

Konání: 3. 5. 2018 7:00:00 - 5. 5. 2018 18:00:00

Zažij nejvýznamnější byznys akci roku a poznej se s desítkami nejlepších Čechů ze světového obchodu, managementu a marketingu. Uč se od nich, získej konkurenční výhodu, inspiruj se a společně vykročme k lepšímu Česku.


Začátkem května se do Brna sjede více než 50 nejúspěšnějších profesionálů z českého byznysu, aby se podělili o své zkušenosti a inspirovali mladou generaci na cestě za svými sny. Již třetího ročníku konference Glorious se například zúčastní zakladatel SocialbakersJan Řežáb, jeden z nejbohatších Čechů Dalibor Dědek nebo úspěšný podnikatel a zakladatel Eurowag Martin Vohánka. Během speciálního přednáškového večera New Age, který proběhne v brněnské hvězdárně, své životní příběhy představí mladí a úspěšní Češi. Na pódiu spatříte jednoho z designerů Tesly Otta Fabriho, skladatele hudby pro Hvězdné války Jaroslava Becka nebo Toma Krchu, spoluzakladatele Adobe XD a mnohé další. Hlavní konferenční program doprovodí workshopy v čele s předními českým lídry, jako je například slavný headhunter Jan Bubeník.

 

Hlavní program konference proběhne ve dnech 4. a 5. května v brněnském SONO Centru. V pořadí již třetí ročník konference Glorious se ponese v duchu „Zvítězí ten, kdo vytrvá“. Nevzdat se a vytrvat je totiž to, v čem se liší úspěšní od neúspěšných. „Tvrdá práce, zvednout se, když padnete na úplné dno,nevzdat se a pokračovat v cestě za svými sny je to, co všechny řečníky spojuje, “ říká Ondřej. Vystoupí zde například Jan Řežáb, zakladatel firmy na analýzu sociálních sítí Socialbakers, který se jako první Čech dostal do prestižního globálního žebříčku časopisu Forbes „30 pod 30“. Uslyšíte tu i jednoho z nejbohatších Čechů Dalibora Dědka, podnikatele a spoluzakladatele společnosti Jablotron zaměřující se na zabezpečovací a komunikační systémy nebo Václava Nováka, krizového manažera,
který zachránil od krachu ocelářský holding Vítkovice, Stavostroj, eBanku ČSA a další. Během hlavní konference bude připraven bohatý doprovodný program. Celé šestipatrové garáže se promění v obří park plný zábavy, občerstvení a odpočinku. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet hoverboard, Xbox či virtuální realitu, zahrát airsoft, fotbálek, ping pong nebo stolní hry a mnoho dalšího. Během coffeebreaků bude připraven bohatý catering a když už budete mít všeho dost, můžete odpočnout v chill out zóně.

 

Více informací
video
web