Průvodce bludištěm
trhu práce

Vytvořte si své (nadstandardní) CV

Začátek: 8.11.2017 2:00 | Konec:

Životopis dá dohromady každý. Opravdu dobré CV ale umí vytvořit jen málokdo. Jste si jistí, že v tom svém máte uvedené všechny informace? Nebo, že je správně nejen obsahově, ale také formálně? Zjistíte, jak na výstavbu zajímavého, originálního a hlavně relevantního životopisu, který personalisty nejen zaujme, ale také nadchne.
 

Prezentace není důležitá jen v CV, ale také v online sféře. Víte, jak se správně prezentovat například na síti LinkedIn? I s tímto vám poradí naší lektoři, kteří vám vysvětlí, jak profily na sítích fungují a jak si je správně sestavit.
 

A čeká vás toho ještě více! Dozvíte se také, jak sepsat zajímavý a poutavý motivační dopis!Díky kurzu:

  • zjistíte, jak sestavit CV tak, aby personalisty nadchnul obsahově i formálně;
  • se dozvíte, jakým chybám se vyvarovat a čemu věnovat pozornost;
  • jak se správně prezentovat zaměstnavatelům na sociálních sítích;
  • se naučíte strukturovat nejen životopis, ale i motivační dopis!

Na akci je nutné se registrovat na https://kariera.muni.cz/student/kurzy-a-treninky/detail/49?locale=cs Komenského nám. 2, místnost 300

Průvodce bludištěm trhu práce

Internetový magazín s personální tematikou vznikl jako reakce na aktuální situaci vysokoškoláků na trhu práce. Vysokoškolští studenti a absolventi připravují rady, jak získat zaměstnání po absolutoriu, personalisté a právníci pomáhají s orientací v pracovněprávních otázkách. Až budete hledat práci, brigádu nebo stáž, začtěte se do článků na jdipracovat.cz, nebo se rovnou zeptejte v naší poradně.

Novinky na mail

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Vydavatel

Mgr. Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
tel.: 777 879 212