Průvodce bludištěm
trhu práce

Striptérka – zvláštní přivýdělek na soukromých akcích

14.2.2017 | Lukáš Visingr Doba čtení: 2,5 minuty
Rubrika: Podivné brigády
Někdy studentky nesázejí na stipendium, nýbrž na erotické či sexuální služby. Takový (při)výdělek si ovšem nevolí jen studentky vysokých škol, ale také další mladé (a odvážné) ženy. O svoje zkušenosti s přivýdělkem ve formě striptýzu na soukromých akcích se podělila jedna z nich, jíž budeme říkat Leona, ačkoliv se ve skutečnosti jmenuje jinak. S rozhovorem souhlasila jen pod podmínkou anonymity, neboť svoje soukromí si pečlivě chrání, aby neměla potíže v „normální“ práci.
striptýz jako přivýdělek
Erotické či sexuální služby představují pro některé mladé ženy zajímavý přivýdělek. Foto: Pixabay.com/geralt „Vystudovala jsem ekonomii v Brně a pracovala jsem tam v několika firmách, ale nikde mi to moc nevyhovovalo,“ začíná vyprávění usměvavá brunetka Leona, která se pak rozhodla, že se zkusí prosadit jinde. Odstěhovala se do Prahy, protože věřila, že tam najde lepší místo. Realita ovšem byla trochu jiná. Sice si vcelku rychle našla pozici v turistické kanceláři a také bydlení, ale záhy zjistila, že jí výplata jen tak-tak postačuje.

Striptýz jen na zkoušku

„Nikdy jsem si nemusela půjčit, jenže když jsem zaplatila nájem a všechny další účty, už toho moc nezbývalo.“ Leona samozřejmě zkoušela najít lepší místo, dívala se na poloviční úvazky, brigády a jiné možnosti, ale bez úspěchu. „Měla jsem dojem, že se nikam nehýbu,“ vzpomíná. V Praze si však našla i kamarádky a jedna z nich jí řekla, že občas dělá na soukromých akcích striptýz. A že by tento lechtivý přivýdělek třeba Leona mohla vyzkoušet taky.
 
„Nejdřív mě to fakt překvapilo,“ pokračuje Leona. „Nikdy jsem nebyla stydlivka, v Brně jsem chodila na nudipláž, ale přece jenom nemám figuru modelky z časopisu, jsem spíš baculka. Že bych zrovna já dostala peníze za to, že se svléknu?“ Kamarádka jí ale vysvětlila, že o podobné míry řada klientů naopak stojí. „Tak jsem si řekla, proč ne.“ Kamarádka jí pomohla sehnat její první „vystoupení“ na jedné pánské rozlučce se svobodou, kde Leona (ke svému údivu) hodně zabodovala a vydělala si velice příjemné peníze.

Zaoblenější tvary nejsou na závadu. Naopak...

„Kdysi jsem chodila na kurz břišního tance, tak jsem něco vydolovala z paměti, u toho jsem si svlékla oblečení a chlapi nadšeně tleskali,“ vzpomíná Leona, která si poté dala inzeráty na své služby na několik serverů se zaměřením na erotiku. „Teď už tam dokonce přímo píšu, že mám trochu zaoblenější tvary,“ doplňuje s úsměvem. Daří se jí získávat průměrně jednu zakázku za týden až dva, vždy na soukromých akcích. „Kromě těch rozluček to bývají i oslavy narozenin, studentské párty nebo někdy i firemní akce,“ vypočítává.
A kolik si vydělá? „Je to vždycky na dohodě, záleží na tom, co zákazníci chtějí, ale obvykle je to pro mě mezi dvěma a pěti tisíci za večer.“ Kromě striptýzu občas dělá na oslavách obsluhu, tedy roznášení nápojů, ovšem samozřejmě v rouše Evině. „Jen musím dávat pozor na to, že po pár sklenkách jsou někteří chlapi hodně dotěrní. Když si chtějí plácnout, tak budiž, ale nic víc. Nejsem žádná prostitutka,“ jasně zdůrazňuje Leona.


Leona (fiktivní jméno pro zachování anonymity, jméno mladé ženy redakce zná) šla vyzkoušet striptýz, protože v Praze nevycházela s penězi. Ilustrační foto. Foto: Pixabay/Concord91

Pouze privátní akce a zásadně žádné focení

Na svých výstupech má ještě jedno pravidlo: Žádné fotografování a točení. „Nechci, aby se to pak objevilo někde na internetu. Mám kamarádku, která fotí a točí erotiku. Říkala mi, že bych mohla zkusit casting, ale do toho bych nikdy nešla,“ říká Leona. Maximum, co kdy udělala, je lesbi-show. „To už jsem s jednou kámoškou párkrát předváděla, ale samozřejmě zas jenom na privátních akcích,“ vysvětluje úspěšná striptérka, která však nechce, aby se o jejím přivýdělku dozvěděl někdo další kromě několika pražských kamarádek.
 
„Neřekla jsem to rodičům ani kolegům v práci,“ vysvětluje. Nemyslí si, že by snad kvůli tomu přišla o své místo, ale nechce, aby se na ni kolegové dívali skrz prsty. Občasný striptýz ji však stále baví. „Ty peníze jsou fajn, taky se pořád pohybuju mezi lidmi. A to mě moc těší, protože jsem vždycky byla hodně společenská,“ říká Leona a dodává, že pro dívky, které se nestydí za své tělo, to může být opravdu dobrý způsob výdělku.

erotika studentská brigáda

Avatar

Lukáš Visingr
Vojenský a bezpečnostní analytik, který se obecně zabývá především současnými zbraněmi a konflikty, zde píše např. rady ke studiu nebo k práci „na volné noze“.


Přidat k Twitter Přidat k Facebook Přidat k LinkedIn Přidat k Google Bookmarks

Další články

Komentáře

07.03.2018 13:53:19 Aldigo
Nej striptýz v Praze:
https://www.aldigo.com/catalogue/filter/praha/professional-striptease

Přidat komentář Přihlásit k odběru 
 
 Security code
 

Průvodce bludištěm trhu práce

Internetový magazín s personální tematikou vznikl jako reakce na aktuální situaci vysokoškoláků na trhu práce. Vysokoškolští studenti a absolventi připravují rady, jak získat zaměstnání po absolutoriu, personalisté a právníci pomáhají s orientací v pracovněprávních otázkách. Až budete hledat práci, brigádu nebo stáž, začtěte se do článků na jdipracovat.cz, nebo se rovnou zeptejte v naší poradně.

Novinky na mail

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Vydavatel

Mgr. Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
tel.: 777 879 212