Průvodce bludištěm
trhu práce

Tip na akci: Podnikatelská konference Symposium 2018

Vytvořeno: 13.2.2018
7. ročník podnikatelské konference pro studenty a mladé. Rádi byste se vrhli do podnikání, ale bojíte se, aby vám něco důležitého neuniklo? Zajděte si na konferenci Symposium 2018, která mladým nadšencům do podnikání poradí, jak na to. Informace dostanou zájemci takzvaně z první ruky. Vystoupí zde patnáctka mladých podnikatelů, kteří se pokusí předat ty nejdůležitější poznatky ze své praxe.

Letošní ročník bude probíhat ve 3 hlavních blocích. První blok nazvaný Krušné začátky bude věnován možným úskalím, které mohou začínající podnikatele potkat. O své zážitky se s vámi podělí, dnes již zkušení podnikatelé. Ve druhém bloku si návštěvníci mohou vybrat z několika praktických workshopů. A třetí blok bude zaměřen na neúšpěchy v podnikání a jejich možnost využití do budoucna.

Následovat bude networkingová afterparty.


Více informací na webu Symposium 2018

Průvodce bludištěm trhu práce

Internetový magazín s personální tematikou vznikl jako reakce na aktuální situaci vysokoškoláků na trhu práce. Vysokoškolští studenti a absolventi připravují rady, jak získat zaměstnání po absolutoriu, personalisté a právníci pomáhají s orientací v pracovněprávních otázkách. Až budete hledat práci, brigádu nebo stáž, začtěte se do článků na jdipracovat.cz, nebo se rovnou zeptejte v naší poradně.

Novinky na mail

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Vydavatel

Mgr. Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
tel.: 777 879 212