Průvodce bludištěm
trhu práce

Lenka Skalická

lenka-skalicka
Absolvovala bakalářské studium na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity, obor Hospodářská politika a první rokem studuje navazující magisterské studium na Fakultě sociálních studií téže univerzity, obor Veřejná politika a lidské zdroje, směr Personální management a organizační rozvoj. Ačkoliv byla do přijímacích zkoušek navazujícího studia téměř nepolíbena personalistikou, tento obor si ji rychle získal.
Studium ekonomie nebylo pro Lenku to pravé a tak se ke konci bakalářského studia začala poohlížet po něčem jiném a náhodou se dostala ke studiu personalistiky. Studium je z velké části zaměřeno na teorii (i když i ta je velice důležitá) a to je jedním z důvodů, proč neváhala ani minutu při možnosti stát se součástí redakce Jdipracovat.cz. Do té doby měla se žurnalistikou zkušenost pouze jako redaktorka Prvákovin na Ekonomicko-správní fakultě.

Po několika klasických prázdninových brigádách začala Lenka před třemi lety pracovat u České pošty na DPČ. Díky možnosti volby směn má Lenka volný čas podle vlastního uvážení. Nejčastěji se věnuje četbě knížek, poslechu dobré hudby, sportu aktivně i pasivně (jízdě na kole, běhu, tenisu). Často a ráda tráví čas s přáteli ve vinárně se sklenkou bílého vína a v poslední době i se spolužáky ze studentského spolku MUNIE. Má ráda cestování. Chtěla by prožít snad všechny místa na světě. Má ráda slony a jednou by chtěla mít m opse.


Průvodce bludištěm trhu práce

Internetový magazín s personální tematikou vznikl jako reakce na aktuální situaci vysokoškoláků na trhu práce. Vysokoškolští studenti a absolventi připravují rady, jak získat zaměstnání po absolutoriu, personalisté a právníci pomáhají s orientací v pracovněprávních otázkách. Až budete hledat práci, brigádu nebo stáž, začtěte se do článků na jdipracovat.cz, nebo se rovnou zeptejte v naší poradně.

Novinky na mail

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Vydavatel

Mgr. Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
tel.: 777 879 212