Průvodce bludištěm
trhu práce

Klára Bečáková

klara-becakova
Studentka žurnalistiky na Masarykově univerzitě v Brně. Zaměřuje se na umění, literaturu či architekturu. Zajímá se však i o události z jiných oborů, aby si rozšířila obzory.

Po absolvování gymnázia v Hranicích se rozhodla zkusit štěstí v Brně. Mediální komunikace a žurnalistiku studuje v kombinaci s environmentálními studii. Škola se jí stala i koníčkem. Chtěla by se naplno věnovat žurnalistice, ani environmentální problémy jí však rozhodně nejsou lhostejné. Vyzkoušela si řadu různorodých brigád, mezi nimiž ta nejsladší byla práce v cukrárně.

Ze všeho nejraději věnuje svůj volný čas pečení dobrot. Ráda zkouší nové zajímavé recepty. Nikdy totiž není jisté, jaký bude nakonec výsledek. Mimo jiné také velmi ráda čte dobré knihy či sportuje. Má ráda vyjížďky na in-line bruslích a nedávno začala chodit do baletu, kterému zcela propadla.
Když máte v životě nějaký sen, jděte za ním. Je dobré poslouchat, co říkají ostatní, ale zároveň se jejich názory nenechat demotivovat či úplně odradit. Jděte si za tím, co pokládáte za důležité. Když to nevyjde, nevadí. Alespoň jste to zkusili a někam vás celá zkušenost posunula. Nevzdávejte se.Zkoušejte to znovu. Překonávejte sami sebe. Je to váš sen a jedině vy jej můžete uskutečnit.


Průvodce bludištěm trhu práce

Internetový magazín s personální tematikou vznikl jako reakce na aktuální situaci vysokoškoláků na trhu práce. Vysokoškolští studenti a absolventi připravují rady, jak získat zaměstnání po absolutoriu, personalisté a právníci pomáhají s orientací v pracovněprávních otázkách. Až budete hledat práci, brigádu nebo stáž, začtěte se do článků na jdipracovat.cz, nebo se rovnou zeptejte v naší poradně.

Novinky na mail

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Vydavatel

Mgr. Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
tel.: 777 879 212