Průvodce bludištěm
trhu práce

Julie Veselá

julie-vesela
Julie absolvovala Mediální studia a žurnalistiku a patří mezi první redaktory portálu jdipracovat.cz. Již od studií se profesně věnuje marketingové komunikaci a koordinaci projektů, do kterých spadá i téma personálního marketingu. Podílí se na produkci infoportálu jdipracovat.cz a projektu Prvákoviny do kapsy.
Své dovednosti utužuje zejména v rámci produkce textů a tiskovin všeho druhu. Brigády a praxe v marketingové komunikaci ji otevřely dveře do oboru polygrafie a k báječné práci v oblasti produkce knih. Profesně se vypracovala na pozici produkčního a obchodního manažera. Na volné noze se také věnuje externímu psaní a komunikačním strategiím.
Protože ji baví komunikace – marketingová, mediální, sémiotická, obchodní, tak i ta mezilidská – věnuje se i personálním tématům, jak spojit lidi s vysněnou prací.

Kde získávala neocenitelné zkušenosti:


  • jako PR manažerka poznala personální zázemí agentur Grant Advisor, Comtech, či interní a externí komunikaci u mezinárodní společností Hamé
  • ve společnosti Hamé si vyzkoušela i mentoring a práci s trainee programem pro studenty oboru marketingové komunikace
  • jako manažerka back office v tiskárnách (Hartpress, Graspo) získala zkušenosti s propojením lidí z obchodu a výroby

Má zkušenosti s marketingem, PR, reklamou, produkcí a koordinací projektů. Vše úspěšně uplatňuje při komunikaci se spolupracujícími subjekty a inzerenty.

Chcete pomoci optimálně zviditelnit v našem personálním projektu? Kontaktujte ji!


https://cz.linkedin.com/in/julievesela

+420 731 591 476


Průvodce bludištěm trhu práce

Internetový magazín s personální tematikou vznikl jako reakce na aktuální situaci vysokoškoláků na trhu práce. Vysokoškolští studenti a absolventi připravují rady, jak získat zaměstnání po absolutoriu, personalisté a právníci pomáhají s orientací v pracovněprávních otázkách. Až budete hledat práci, brigádu nebo stáž, začtěte se do článků na jdipracovat.cz, nebo se rovnou zeptejte v naší poradně.

Novinky na mail

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Vydavatel

Mgr. Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
tel.: 777 879 212