Průvodce bludištěm
trhu práce

Jihomoravské inovační centrum

JIC
Jihomoravské inovační centrum (JIC) pomáhá budovat inovativní technologické podnikání na jižní Moravě. Naše aktivity slouží k rozvoji firem v nových, méně probádaných oblastech. Začínající podnikatele provázíme při prvních krocích, propojujeme je se zkušenými experty, fungujícím firmám pomáháme na nové trhy a zavedeným společnostem inovovat. Naší vizí je podporovat firmy, které mění svět.


Jaké programy JIC pomáhají začínajícím podnikatelům?


JIC STARTUP CLUB

Přednášky pod hlavičkou JIC STARTUP CLUB se konají dvakrát měsíčně a jsou zaměřené na podnikatelská témata jako je vybalancování pracovního a soukromého života, jak na jednotlivé marketingové disciplíny nebo jak vést úspěšné projekty.
 

JIC GRILL

Pravidelné akce JIC GRILL umožňují získat zpětnou vazbu na podnikatelský nápad od investorů a lidí z byznysu. Začínající podnikatelé absolvují individuální trénink prezentačních dovedností. Přímo na akci si vyzkouší pětiminutový startup pitch a v dalších patnácti minutách diskutují  se zkušenými podnikateli, specialisty na obchodní i marketingové strategie. Díky tomu rychle odhalí své silné a slabé stránky svého byznys záměru a usnadní jeho realizaci.
 

JIC ENTER

Pro všechny, kteří rozjíždí slibný inovátorský projekt a potřebují pomoci k prvním platícím zákazníkům. JIC ENTER je určen pro začínající podnikatele. Konzultanti JIC provedou tématy jako je ověření trhu, sestavení byznys plánu nebo hledání parťáků do týmu. Součástí programu jsou konzultace s externími experty i semináře a přednášky.


https://www.jic.cz<duben 2018>
poútstčtsone
26
27
Industry ShowCase: Bakalářky a diplomky v IT firmě

Masarykova univerzita Brno, Fakulta informatiky, místnost D1

Více informací
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
iKariéra


Podnkatelská fakulta VUT Brno
Jak se na pohovoru neprodat pod cenou

Masarykova univerzita Brno, Komenského nám. 220/2, učebna 300

Více informací
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6

Anketa

Hledáte nyní práci?
 
36%
 
40%
 
8%
 
14%
MunieUnifer

Průvodce bludištěm trhu práce

Internetový magazín s personální tematikou vznikl jako reakce na aktuální situaci vysokoškoláků na trhu práce. Vysokoškolští studenti a absolventi připravují rady, jak získat zaměstnání po absolutoriu, personalisté a právníci pomáhají s orientací v pracovněprávních otázkách. Až budete hledat práci, brigádu nebo stáž, začtěte se do článků na jdipracovat.cz, nebo se rovnou zeptejte v naší poradně.

Novinky na mail

Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Vydavatel

Mgr. Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
tel.: 777 879 212