Průvodce bludištěm
trhu práce

Jihomoravské inovační centrum

JIC
Jihomoravské inovační centrum (JIC) pomáhá budovat inovativní technologické podnikání na jižní Moravě. Naše aktivity slouží k rozvoji firem v nových, méně probádaných oblastech. Začínající podnikatele provázíme při prvních krocích, propojujeme je se zkušenými experty, fungujícím firmám pomáháme na nové trhy a zavedeným společnostem inovovat. Naší vizí je podporovat firmy, které mění svět.


Jaké programy JIC pomáhají začínajícím podnikatelům?


JIC STARTUP CLUB

Přednášky pod hlavičkou JIC STARTUP CLUB se konají dvakrát měsíčně a jsou zaměřené na podnikatelská témata jako je vybalancování pracovního a soukromého života, jak na jednotlivé marketingové disciplíny nebo jak vést úspěšné projekty.
 

JIC GRILL

Pravidelné akce JIC GRILL umožňují získat zpětnou vazbu na podnikatelský nápad od investorů a lidí z byznysu. Začínající podnikatelé absolvují individuální trénink prezentačních dovedností. Přímo na akci si vyzkouší pětiminutový startup pitch a v dalších patnácti minutách diskutují  se zkušenými podnikateli, specialisty na obchodní i marketingové strategie. Díky tomu rychle odhalí své silné a slabé stránky svého byznys záměru a usnadní jeho realizaci.
 

JIC ENTER

Pro všechny, kteří rozjíždí slibný inovátorský projekt a potřebují pomoci k prvním platícím zákazníkům. JIC ENTER je určen pro začínající podnikatele. Konzultanti JIC provedou tématy jako je ověření trhu, sestavení byznys plánu nebo hledání parťáků do týmu. Součástí programu jsou konzultace s externími experty i semináře a přednášky.


https://www.jic.cz
Průvodce bludištěm trhu práce

Internetový magazín s personální tematikou vznikl jako reakce na aktuální situaci vysokoškoláků na trhu práce. Vysokoškolští studenti a absolventi připravují rady, jak získat zaměstnání po absolutoriu, personalisté a právníci pomáhají s orientací v pracovněprávních otázkách. Až budete hledat práci, brigádu nebo stáž, začtěte se do článků na jdipracovat.cz, nebo se rovnou zeptejte v naší poradně.

Novinky na mail

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Vydavatel

Mgr. Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
tel.: 777 879 212