Průvodce bludištěm
trhu práce

Jana Sosnová

jana-sosnova
Absolventka žurnalistiky a sociální antropologie na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v současnosti studuje sociologii na magisterském stupni. Téma zaměstnanosti a hledání práce ji zajímá natolik, že se mu rozhodla věnovat svou bakalářskou práci.

Má za sebou brigády na různých pozicích –  pracovala například jako dělnice, pomocná síla na tiskovém oddělení nebo prováděla inventury. V rámci studia absolvovala stáž v redakci Deníku.

 
Ve volném čase se věnuje fotografování, literatuře a cestování. Zajímá ji také hudba a film. Pochází z regionu zasaženého vysokou mírou nezaměstnanosti, proto jsou jí témata hledání práce, pohovorů a touhy po novém uplatnění blízká.


Průvodce bludištěm trhu práce

Internetový magazín s personální tematikou vznikl jako reakce na aktuální situaci vysokoškoláků na trhu práce. Vysokoškolští studenti a absolventi připravují rady, jak získat zaměstnání po absolutoriu, personalisté a právníci pomáhají s orientací v pracovněprávních otázkách. Až budete hledat práci, brigádu nebo stáž, začtěte se do článků na jdipracovat.cz, nebo se rovnou zeptejte v naší poradně.

Novinky na mail

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Vydavatel

Mgr. Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
tel.: 777 879 212