Průvodce bludištěm
trhu práce

Jana Polášková

jana-polaskova
Jana Polášková je studentkou 3. ročníku oboru Právo a právní věda na Masarykově univerzitě. Kromě toho, že objevuje krásy paragrafů, také ráda prozkoumává ty přírodní – ráda cestuje a chodí po horách. Má přání se v budoucnu živit zaměstnáním, které bude mít smysl a bude druhým přínosem. Její agendou je pracovněprávní a personální oblast.
Přispívá svými články do Prvákovin, fakultní brožurky pro nové studenty a momentálně vypomáhá u brněnského advokáta. Co do množství nabytých zkušeností hodnotí nejkladněji svou letní brigádu v pražské dentální klinice, kde z pozice recepční komunikovala s tuzemskými i zahraničními klienty. Ovšem pracovní i osobnostní obohacení ji přinesla každá pracovní zkušenost, od roznosu letáků až po pozici runnera  během filmového natáčení.

Jana se narodila ve Zlíně, kde také pracuje jako dobrovolník s dětmi a mládeží. Má slabost pro severské země, miluje vůni kávy a moc ráda pije pivo.


Průvodce bludištěm trhu práce

Internetový magazín s personální tematikou vznikl jako reakce na aktuální situaci vysokoškoláků na trhu práce. Vysokoškolští studenti a absolventi připravují rady, jak získat zaměstnání po absolutoriu, personalisté a právníci pomáhají s orientací v pracovněprávních otázkách. Až budete hledat práci, brigádu nebo stáž, začtěte se do článků na jdipracovat.cz, nebo se rovnou zeptejte v naší poradně.

Novinky na mail

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Vydavatel

Mgr. Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
tel.: 777 879 212