Průvodce bludištěm
trhu práce

Jak uspět ve výběrovém řízení radí nová rubrika

2.1.2015 | Petra Štorková Doba čtení: 1,5 minuty
Rubrika: Z výběrových řízení
V našem internetovém magazínu jdipracovat.cz jsme publikovali stovky článků, v nichž najdete nespočet rad a zkušeností redaktorů, studentů i absolventů. V novém seriálu, který spouštíme na startu roku 2015, nám personalisté a zaměstnavatelé představují, co je pro ně u výběrových řízení důležité.
práce, výběrové řízení, personalistika
Poradíme, jak uspět ve výběrovém řízení. Foto: Archiv/ All-free-download.com

Články o tom, jak uspět ve výběrových řízeních patří na našem portálu k těm nejčtenějším. Čtenáři k nám přicházejí a vyhledávají informace o tom, jak napsat životopis, jak zpracovat motivační dopis, nebo jak se chovat u pohovoru. Stejně tak zaměstnavatelé v komentářích i e-mailech popisují své postřehy. Několik náborářů nám dokonce přímo napsalo postřehy z výběrových řízení, časté chyby a přešlapy absolventů. A možná se budete divit, ale nedostatek zkušeností není ten nejhorší prohřešek.


Na co se v rubrice Z výběrových řízení můžete těšit:

 

  • informace o zaměstnavatelích, kteří vyhledávají studenty či absolventy
  • sondu do požadavků v inzerátech, které cílí na studenty a absolventy
  • rady personalistů a zaměstnavatelů, jež rozhodují i přijetí kandidátů

 
Konkrétní případové studie v reálných situacích se budou zaměřovat na různé pozice a rozdílné obory. Nahlédneme krom zaměstnaneckých poměrů také do náborů na stážistická místa nebo brigády. Budeme se zabývat zajímavými, ale i typickými výběrovými řízeními, která cílí na studenty či absolventy. A personalisté si nenechají pro sebe, co rozhodlo o vítězi.
 

absolvent výběrové řízení

Avatar

Petra Štorková
Zakladatelka portálu jdipracovat.cz absolvovala žurnalistiku a během studia získala spoustu zkušeností, které jí otevřely dveře při hledání zaměstnání. Proto založila tento e-magazín.


Přidat k Twitter Přidat k Facebook Přidat k LinkedIn Přidat k Google Bookmarks

Další články

Komentáře

04.01.2015 10:42:06 Terka Rašková
To vypadá dobře a hlavně originálně. Už se těším :-)

Přidat komentář Přihlásit k odběru 
 
 Security code
 

Průvodce bludištěm trhu práce

Internetový magazín s personální tematikou vznikl jako reakce na aktuální situaci vysokoškoláků na trhu práce. Vysokoškolští studenti a absolventi připravují rady, jak získat zaměstnání po absolutoriu, personalisté a právníci pomáhají s orientací v pracovněprávních otázkách. Až budete hledat práci, brigádu nebo stáž, začtěte se do článků na jdipracovat.cz, nebo se rovnou zeptejte v naší poradně.

Novinky na mail

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Vydavatel

Mgr. Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
tel.: 777 879 212