Průvodce bludištěm
trhu práce

Hledáme redakční posily! Autory textů všeho druhu

Vytvořeno: 2.10.2017
Redakce Jdi pracovat! rozšiřuje svůj tým a hledá redaktory, copywritery i popiskáře e-shopů. Psaní textů skýtá možnost práce na dálku s vlastní koordinací pracovní doby. Je to oblíbená činnost studentů, žen na rodičovské dovolené i freelancerů. Najdou se mezi vámi spolehliví lidé s chutí do práce a citem pro češtinu?

Činnost týmu našich redaktorů už nesahá pouze do oblastí studentské kariéry a spolkových činností. Pro externí subjekty připravujeme texty různého oborového zaměření a také různých stylů. Vedle těchto spoluprací připravujeme také nové on-line i tištěné projekty, kde se bez dobrých a zajímavých textů neobejdeme.


Aktuálně hledáme kandidáty na tyto pozice:

  • Redaktor on-line a print média
  • Copywriter komerčních projektů (zejména texty na webové stránky)
  • Popiskář e-shopů (momentálně hlavně sport, móda)


Naše požadavky:

(týká se všech vypsaných pozic)

Potřebujeme zejména pracovité lidi, kteří hledají brigádu proto, že se chtějí něco přiučit a také si přivydělat. Jsou aktivní a zvyklí komunikovat (tzn. odpovídat na e-maily a zvedat telefony). Konkrétně hledáme autory, kteří splňují tyto požadavky:

  • umí dobře česky v psaném projevu
  • mají mezi svými povinnostmi volný čas pro práci
  • není jim cizí plnit deadliny
  • zvládnou pracovat na dálku
  • už někdy něco napsali a jsou schopni to doložit

Nezajímá nás, co studujete, nebo jste vystudovali a co zrovna děláte. Respektive zajímá nás to s ohledem na přidělování práce, ale není to důležité při výběrovém řízení. 


Co nabízíme:

  • 60–150 Kč/hod (závisí na míře vašeho zapojení, povaze a náročnosti textu, zkušenostech a vaší odbornosti)
  • práci na DPP, DPČ, ŽL nebo výdajový doklad


Blíže k výběrovému řízení:

Životopis, ukázku vaší činnosti a stručné resumé zašlete na kontaktní e-mail. 
TIP: Do resumé napište krom věcných a faktických informací o vás také jeden argument, v čem jste (dle vás) lepší než ostatní.
Na základě těchto materiálů budeme každého kontaktovat. Pokud se nedohodneme na spolupráci hned, můžeme vás zařadit do databáze a oslovit, až budeme mít ideální úkol pro vás.
Hlásit se můžete průběžně. 12. 10. je ale první uzávěrka kandidátů a jejich dosazení na projekty, které nám nyní hoří nejvíce.


Kontakt:

Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
777 879 212

Průvodce bludištěm trhu práce

Internetový magazín s personální tematikou vznikl jako reakce na aktuální situaci vysokoškoláků na trhu práce. Vysokoškolští studenti a absolventi připravují rady, jak získat zaměstnání po absolutoriu, personalisté a právníci pomáhají s orientací v pracovněprávních otázkách. Až budete hledat práci, brigádu nebo stáž, začtěte se do článků na jdipracovat.cz, nebo se rovnou zeptejte v naší poradně.

Novinky na mail

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Vydavatel

Mgr. Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
tel.: 777 879 212