Průvodce bludištěm
trhu práce

Eva Blechová

eva-blechova
Vystudovala Ekonomiku a management, dodělala si pedagogické minimum a dálkově studuje Žurnalistiku. Během studií získávala zkušenosti zejména v oblasti marketingu, PR a žurnalistiky. U nás pracuje jako externí redaktorka.
Své zkušenosti získávala prací na různých projektech a také na školeních v rámci projektu Erasmus+. Ráda píše texty z oblasti marketingu, kultury, cestování, pedagogiky a HR, ale popere se i s články ze specifičtějších oblastí jako je logistika, doprava, stavebnictví apod.

Kromě toho všeho si občas pohraje s nějakou grafikou pro marketingové účely a občas něco nafotí.

Kde získávala zkušenosti:

téměř 6 let pracovala jako Redaktorka a PR & Marketingový specialista pro Logistický portál Eulog

protože je trošku workoholik a jedna práce jí nestačila, stala se redaktorkou projektu Třebíč NOW, kde zajišťovala aktuality a kulturní zpravodajství a také psala pro časopis StartingUp články z oblasti marketingu a byznysu

vyzkoušela si také administrativní práci jako koordinátorka jazykových služeb v překladatelské firmě
kromě psaní také zajišťuje korektury textů pro portál www.daneprolidi.cz.

 

„Miluju psaní, kulturu, lidi a cestování – a nejlépe všechno dohromady.“https://www.linkedin.com/in/eva-blechová-a485b89a

+420 602 847 859


Průvodce bludištěm trhu práce

Internetový magazín s personální tematikou vznikl jako reakce na aktuální situaci vysokoškoláků na trhu práce. Vysokoškolští studenti a absolventi připravují rady, jak získat zaměstnání po absolutoriu, personalisté a právníci pomáhají s orientací v pracovněprávních otázkách. Až budete hledat práci, brigádu nebo stáž, začtěte se do článků na jdipracovat.cz, nebo se rovnou zeptejte v naší poradně.

Novinky na mail

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Vydavatel

Mgr. Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
tel.: 777 879 212