Průvodce bludištěm
trhu práce

Adéla Zimolová

adela-zimolova
Absolvovala Mediální studia a žurnalistku na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity. Do redakce se původně dostala díky programu „Stáže pro mladé". Zastává post marketingové specialistky a šéfredaktorky.


Praktické zkušenosti získávala nejen díky různým brigádám a stážím, ale také při účasti na několika dobrovolnických projektech. Během studia také využila obou možností zahraničních pobytů programu Erasmus, a to studia ve Valencii a stáže v Českém centru v Madridu.
 

Kde jí to nejvíce oslovilo:

- v neziskové organizaci Njovu, o.p.s.,
- na dramaturgické stáži v České televizi
- na ekonomickém oddělení agentury Zájezdy.cz
Adéla během své stáže přesně zmapovala, jak vypadá práce v redakci Jdi pracovat! v reality show. Nejraději píše o úspěšných absolventech do tištěné brožury. Zároveň ji ale nevadí třeba tematika studia a práce v zahraničí, jazyků nebo dobrovolnictví.
Bez práce není legrace.


https://www.linkedin.com/in/adelazimolovaPrůvodce bludištěm trhu práce

Internetový magazín s personální tematikou vznikl jako reakce na aktuální situaci vysokoškoláků na trhu práce. Vysokoškolští studenti a absolventi připravují rady, jak získat zaměstnání po absolutoriu, personalisté a právníci pomáhají s orientací v pracovněprávních otázkách. Až budete hledat práci, brigádu nebo stáž, začtěte se do článků na jdipracovat.cz, nebo se rovnou zeptejte v naší poradně.

Novinky na mail

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.
Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

Vydavatel

Mgr. Petra Štorková
petra@jdipracovat.cz
tel.: 777 879 212